Pozvánka na ochutnávku

 vín

   Vůbec poprvé máte možnost seznámit se v pražské Gröbovce s mladým a exkluzívním vinařstvím, z něhož se během velmi krátké doby stala nová hvězda na moravském vinném nebi. Neváhejte a přijďte do Horní Landhausky, kde Vás očekáváme 

Ve čtvrtek 17.září

v 19.hod.

Vinařství Václav

(Hustopeče)

Mladé, dnes již špičkové vinařství bylo založeno teprve před pěti lety Tomášem Teplým a Oldou Vachalou. Dnes se již podařilo obnovit tradice výroby vína v Kurdějově. Všechny vinohrady jsou v BIO režimu, přičemž polovina z nich na úzkém, tzv. burgundském sponu. Vinifikace probíhá vertikálně v novém, nádherném sklepě v Hustopečích.

Petr Očenášek, zástupce vinařství a znalec moravských vín, která často prezentoval na Gröbovce, pro Vás připravil špičková vína ze tří kvalitativních a stylových řad - Magistr, Vinearum a Supremus. Ochutnáte deset vín z ročníku 2019 - klaret, sedm bílých a dvě závěrečná červená.

Těšit se můžete například na Cuvée Kurdějov, dvakrát Pinot Blanc (jednou sur-lie z řady Supremus), Pinot Gries, Riesling, Sauvignon, Pálavu a krásná červená z odrůd Frankovka a především Merlot (exkluzívní řada Supremus).

Čeká na Vás opravdu atraktivní degustace prvotřídních vín z vyhlášených viničních tratí v Kurdějově nedaleko Hustopečí. Všechna vína si budete moci po degustaci zakoupit, nebo objednat za sklepní ceny!

Cena této a všech dalších ochutnávek činí

pouhých 200 Kč.
Nutná rezervace na tuto a všechny další ochutnávky pouze na:
lchlupaty@centrum.cz
nebo na mobil: 603 378 692
Horní Landhauska, Havlíčkovy sady 59 - Gröbovka, Praha 2
Bližší informace o řízených ochutnávkách
Vám poskytne Libor Chlupatý

Tel.: 603 378 692

V případě, že si přejete zrušit zasílání pozvánek na degustace ve Viničním altánu, zašlete prosím zprávu se subjektem
ZRUŠIT POZVÁNKY na adresu: lchlupaty@chello.cz


Zasílání Vám bude do sedmi dnů zrušeno.